Wordt de nieuwe Standaard de nieuwe standaard?

March 8th, 2004 | Pieter Claerhout | grafisch |

de_kleine_standaard.jpg

Voor velen was het vandaag waarschijnlijk even schrikken wanneer je de Standaard te pakken kreeg. Vanaf vandaag verschijnt de Standaard op tabloid formaat, en is dus nog half zo groot maar wel dubbel zo dik. Persoonlijk vind ik het een hele verbetering. Gedaan met die onnodig grote en vooral onhandige kranten, een veel overzichtelijkere paginaopmaak en een frissere look. Ben benieuwd als alle andere kranten ook gaan volgen. visit.

Random Posts

6 Commentaren op "“Wordt de nieuwe Standaard de nieuwe standaard?”"

  1. matthijs zegt:

    ik denk dat de standaar juist het nieuwsblad achterdoet :)

    greetzzzz

  2. tim zegt:

    Nu nog nietjes in de gazet en alles is dik ok?…

  3. Bert Claerhout zegt:

    nietjes is voor mensen die de gazet niet deftig kunnen lezen…

  4. Pieter Claerhout zegt:

    Nietjes is inderdaad voor mietjes.

    Trouwens, Matthijs, ze hebben niet het nieuwsblad nagedaan hoor met hun kleine formaat. Enkele van de grote Engelse kranten was al een hele tijd geleden overgegaan op het tabloid formaat. Ook de Gazet van Antwerpen was sinds kort beschikbaar op tabloid formaat en de Metro was dit al sinds dag 1.

    Het is in ieder geval een stuk makkelijker om nu je krant aan de ontbijttafel te lezen. Je ziet tenminste je boterhammen terug liggen ;-)

  5. matthijs zegt:

    inderdaad pieter, de krant van het nieuwsblad was al verkleind, maar niet zoooo verkliend zoals de standaard nu is. HIj leest veeeeel beter en stukken makkelijker, vind ik zelf.
    een mooi voorbeeld voor de andere kranten.

  6. yves zegt:

    vooral die publiciteit voor de standaard op tv is hilarisch , vooral die duck die het zwaar te verduren krijgt………

Geef Commentaar

For spam filtering purposes, please copy the number 3957 to the field below: