Norah op 16 januari 2008

January 16th, 2008 | Pieter Claerhout | duckie junior | 6 foto's |

20080116_7049.jpg

De papa heeft het nog steeds moeilijk om ’s avonds zijn kroost in het moederhuis alleen te laten om thuis te gaan slapen. Het is een vreemd gevoel thuis te komen en alles kil en koud aan te treffen. Dan lig je daar moederziel alleen in je bed zonder je dochter en vrouwke. Er is wel één zeer goede remedie voor: snel slapen en vroeg opstaan. Dat zal onder het papa-gevoel vallen veronderstel ik?

Onze kleine spruit blijft ons verbazen dag na dag. Haar zwarte kijkers beginnen steeds meer op onderzoek uit te gaan. Schreeuwen doet ze nog maar enkel als het eten op zich laat wachten, maar het bad, de pampers en slapen heeft ze al helemaal onder de knie. Onze gyneacologe is er zeker van dat het een “vree wijze meid” zal worden. Dat belooft!

Nog snel even een cd’tje van Norah Jones opleggen om mee te slapen gaan…

6 foto's bij "Norah op 16 januari 2008"

Toon als slideshow | Toon op flickr


Norah


Norah


Norah


Norah


Norah


Norah

Random Posts

4 Commentaren op "“Norah op 16 januari 2008”"

  1. ivan zegt:

    Ik begrijp als geen ander hoe het voelt. Bij onze eerste dochter had ik een verschrikkelijk gemis. Raar, iemand missen die je amper enkele uurtjes ‘kent’. Maar vorige week, bij de geboorte van onze tweede dochter, had ik het zo druk met de verzorging van de oudste dochter dat die vijf dagen voorbij gevlogen zijn zonder dat ambetante gevoel. Dus geniet ervan, wat je meemaakt is echt eenmalig :-)

  2. Uroma & Uropa zegt:

    Hallo Fiona und Peter,

    wir möchten euch recht herzlich zu eurer Geburt gratulieren.
    Wir freuen uns, wenn wir uns demnächst sehen.

    Bis dann

    Gruß

    Uroma und Uropa

  3. marie zegt:

    ik vin het egt een mooi kindje en zoo schattig,ik hoop dat ze zich al een beetje thuis voelt.
    ik hoop dat ze vlug een keertje op bezoek komt:-):-)

  4. Heike zegt:

    Hallo Fiona und Pieter
    ich gratuliere recht herzlich zur Geburt eurer kleinen Tochter.. ein kleines Päsent gebe ich Geli am Wochenende in Köln mit.
    Liebe Grüße
    Heike Hellwig

Geef Commentaar

For spam filtering purposes, please copy the number 6455 to the field below: