2005 is geland

January 3rd, 2005 | Pieter Claerhout | allerlei |

2005

Het voelt altijd een beetje onwenning, het nieuwe jaar, maar op de 3e januari loopt het wel allemaal weer gesmeerd. Geen file deze morgen (want ondergetekende moest weer gaan werken vandaag). Heel wat leuke voornemens natuurlijk voor dit jaar: minder tot geen koffie meer drinken, meer genieten van het leven, leren relaxen, mijn fotografische kunsten verbeteren, mijn kooktechnische kennis bijschaven en nog veel meer. Wat zijn jullie voornemens voor 2005?

Random Posts

3 Commentaren op "“2005 is geland”"

  1. bert zegt:

    Mijn enige voornemen voor 2005 is geen voornemens meer te maken. Jammergenoeg is de definitie van voornemen iets om je niet aan te houden, dus volgend jaar hang ik er weer aan.

    maar volgend jaar zal het goeie voornemen zijn om geen goeie voornemens meer te maken!

  2. Pieter Claerhout zegt:

    Dat is een idee gelijk een ander. Mijn voornemen is ook nog om op tijd in mijn bed te kruipen. Nu dus. Slaapwel allemaal!

  3. animal zegt:

    minder werken , meer genieten , meer tijd pakken voor gezin en vrienden , blijven stoppen met roken , afstappen van het feit dat koffie maken met 8lepels koffie voor 1 tas de beste is , eindelijk die badkamer opknappen , allee weer een 10jarenplan ;-)

Geef Commentaar

For spam filtering purposes, please copy the number 8249 to the field below: